complex 14 Takipçi | 6 Takip

AVAST BEDAVA ANTİVİRÜS İNDİR & SERIAL KEYGEN

2010-02-24 11:09:00
AVAST BEDAVA ANTİVİRÜS İNDİR & SERIAL KEYGEN

 

 

BUNU ORJİNALLEŞTİRMEK İÇİN KULLANIN

SERIAL: C8887730H1400A1111-5PKPUEVB

avast! 4 Home Edition tam güvenlikli ve ücretsiz bir anti-virüs uygulamasıdır. Ev kullanıcılarının tam istediği türde bir güvenlik programı olup sistemleri zorlamadan ve size hissettirmeden bilgisayarınızın tam güvenliği sağlar.

avast! 4 Home Edition
ödül sahibi son teknoloji ile üretilmiş mükemmel bir koruma programıdır. Sisteminiz ve verilerinizi virüslere ve benzer zararlı yazılımlara karşı korur. Sınıfındaki en profesyonel çözümü sunan avast! Professional ile Windows tabalı her hangi bir işletim sisteminizi tamamen güvenli hale getirebilirsiniz.

Özellikler:

    * AntiVirus Kernel: Tüm formatları tanıyıp tarayabilme özelliği sayesinde sisteminizi tamamen korur. Ödül kazanmıştır!
    * Kolay Kullanılabilir Arayüz: İstediğiniz tüm ayarları tek bir pencereden yapabilirsiniz.
    * Yerleşik Koruma: Sistem dosyalarınızı email hesaplarınızı her türlü verinizi korur.
    * Network Koruması: Windows NT/2000/XP/2003 sistemlerinde network koruması sağlayabilme özelliği ağınıza sızmaya çalışanlara karşı da bir güvenlik sistemi oluşturur.
    * Web Koruması: Microsoft Internet Explorer, FireFox, Mozilla ve Opera browserlarında kullanılabilen bu özellik ile HTTP sunucularındaki bir çok belirlediğiniz sitenin trafiğini daha da güvenli hale getirebilirsiniz. Trafikten gelebilecek zararlara karşı sizi ve sisteminizi korur.
    * Otomatik Güncellemeler: Virüs koruma programlarının en kilit noktalarından birisi olan güncellemeler avast! Pro Edition ile her an yapılabiliyor. Bu sayede son çıkan virüslere trojanlara ve bilumum zararlı yazılımlara karşı sisteminizi koruyabiliyorsunuz.
    * Avast!Cleaner entegreli: Malware`lere karşı koruma sağlamak için Cleaner yazılımı entegre edilmiştir. Ayrıca Cleaner ile içeriği bozulmuş dosyaları bulabilir düzeltebilir iyileştirebilir onarabilirsiniz.
    * 64-Bit Windows destekli

 

Programı İndir

 

20797
0
0
Yorum Yaz
. .